Op zaterdag 17 mei ben je van harte welkom om de kunstenaars te ontmoeten die werken in het atelier op de eerste verdieping van Globe Aroma. Vanaf 11u staan de deuren open—kom binnen, ontdek het creatieve proces achter hun werk en krijg een blik op wat er in ontwikkeling is.
Vanaf 18u verwelkomen we je graag in de binnenkoer voor een drankje en een DJ-set van Liaison Music. Kunstprofessionals zijn van harte uitgenodigd om de kunstenaars te ontmoeten tijdens een van onze Soft Aperos.
Dit jaar slaan we de handen in elkaar met onze buren en atelier-vrienden voor een parcours—per fiets, te voet of met het openbaar vervoer—langs verschillende werkplekken in de buurt. Meer info:https://planatelier.vgc.be/
Programma 11:00 – 20:00: openingsuren 11:00: opening expo How to Pee? 18:00: DJ set Liaison Music met DJ Ami from 18:00: Soft Apero, informele ontmoeting tussen kunstenaars en kunstwerkers
Dit evenement vindt plaats in het kader van Atelier in Beeld 2025, een initiatief van Kunstwerkt, en het parcours met atelier-vrienden wordt gerealiseerd met de steun van de VGC.
We gebruiken cookies op deze website om bezoekersstatistieken bij te houden via Google Analytics. Door akkoord te gaan, stem je in met dit gebruik. Meer informatie